Łukasz Susz

EKSPERT KREDYTOWY

+48 722 223 325

kontakt@lukaszsusz.pl

Klienci o mnie

“Polecam usługi Pana Łukasza. Kompleksowo zajmuje się obsługą całego procesu prowadzącego do zawarcia umowy i pozyskania środków. Dla mnie istotne jest to, że wziął na siebie ciężar załatwienia tematu, sprowadzając mój udział do niezbędnego minimum. Ważne jest też to, że potrafi wynegocjować z bankiem korzystne warunki. Zdecydowanie polecam.”

Marcin MisztalADWOKAT

“Gorąco polecam usługi Pana Łukasza.
Rzetelna wiedza na temat oferowanego produktu, fachowa i miła obsługa, pełna dyspozycyjność oraz optymalna oferta przygotowana na potrzeby Klienta. Ja skorzystałam nie żałuję i polecam innym.”

Małgorzata KrzewskaKowalczyk PROTETYKA DENTYSTYCZNA

“Łukasz to synonim profesjonalizmu w każdym calu. Zaangażowany w 110% w to co robi, zawsze można na Nim polegać, nigdy nie zawodzi. Jeden z najlepszych moich współpracowników w mojej karierze zawodowej. Ciągle stawia sobie coraz to wyższe cele i zawsze je osiąga. Każdy chciałby mieć takiego pracownika w swoim zespole.”

Andrzej LepiochinManager

“WSPÓŁPRACUJĘ Z PANEM ŁUKASZEM OD WIELU LAT. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, PONIEWAŻ W SWOJEJ PRACY WYKAZUJE SIĘ WIELKIM ZAANGAŻOWANIEM I PROFESJONALIZMEM.
BARDZO POLECAM JEGO USŁUGI.”

MATEUSZ HERMAKSIĘGOWOŚĆ

“Pana Łukasza cechuję bardzo duże poczucie zaangażowania i wiedza pozwalająca pokonywać przeszkody w ukrytych mechanizmach bankowych. POLECAM!”

Jacek RudnikChirurg